| NfrFlorentin a întrebat:

Mi s-a blocat ecranul si imi cere cont de google, il bag si nu merge, ce sa fac, am LG optimus one

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Sa intri de pe PC pe cont si sa vezi daca introduci parola corect

| ONElena11 a răspuns:

Iti trebui contul google pe care te-ai logat pe telefon

| Bogdan372 a răspuns:

Ti apasat pe butonu de aprindere si pe sageata in acelasi timp si ii dai resetare sau daca nu du-te cu ie undeva unde repara telefoane si til face in 5min te costa 10, 20 lei cam asa mi-a luat si mie

| Bogdan372 a răspuns:

Uita-te aicia http://www.youtube.com/watch?v=nuDtE-Nw-Ww dar vezi ca iti sterge tot