| TheScienceElias a întrebat:

Nokia Lumia 620 vs. Samsung Galaxy Mini III Nu vreau alte recomandari ci doar sa imi spuneti care e mai bun din punctul vostru de privire. p.s. E vorba de un telefon cu Windows Phone 8 vs. Andorid 4.0 ( Jelly Bean) Deci care e recomandarea voastra?

3 răspunsuri:
| bodo89 a răspuns:

Nokia lumia 920 este bun dar eu iti recomand Samsung Galaxy Mini III deoarece este mai bun androidul decat windows...si poate vrei sa te joci pentru ca pe lumia 920 nu prea sunt jocuri pe windows...
Sper ca te-am ajutat

| mmmmmmmmmmmmmmmmmmmaaaaaaa a răspuns:

Nokia este mai bun samsungul este varza la poze (am facut un test si am vazut ca un Samsung si un tel Nokia cu 3.20 p fiecare Nokia facea pozele foarte clar iar samsungul parca avea camera de 2 p)si la jocurii sunt foarte multe jocurii 3d si in hd ca pe iphone temple run 2 subway surfers sunt misto jocuriile.