| sweetys a întrebat:

Nova T5 vs. Samsung a51.
Pe partea de foto ma intereseaza.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomanda mai degrabă Nova T5. Dar daca vrei poze de calitate, iti cumperi o camera foto. Niciodată, camera unui telefon nu se va putea compara cu o camera de fotografiat profesionala.
O camera foto surprinde pana si "firul de par de pe geam", vorba vine de par, ca na nu ai cum sa surprinzi par pe geam. Am spus-o asa ca sa iti faci o idee.

✔️

| sweetys explică (pentru anonim_4396):

Am aparat, dar sunt momente cand nu pot sa il iau dupa mine, asa telefonul il am 24/24. Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetys):

A, deci esti in randul profesioniștilor atunciwinking