| MaximClaudiu a întrebat:

O prietena a incercat sa isi reseteze telefonul la setarile din fabrica, si dupa aceasta, la deschidere nu se intampla nimic ( apare emblema Samsung, si apoi o ia de la capat ). Am incercat sa il punem la incarcat, sa inlocuim bateria cu una identica si sa tinem apasat butonul de inchidere, dar fara rezultat.
Sugestii? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| George8916 a răspuns:

Merge incercat la un centru de reparatii telefoane...

1 răspuns:
| HOHOHO06 a răspuns:

A avut multta informatie puterica si virusi si el s-a blocat GSM TE VA AJUTA UNICA SOLUTIE