| Lucian_Rapid_1992 a întrebat:

Ok deci am cautat pe batranul Google, am intrebat cunoscutii si nimic... Am un iPhone 3Gs 16 Gb, nu se deschide camera. In sensul ca lansez aplicatia iar acel obiectiv, lentilele acelea nu se retrag. Am incercat resoftare, desfacut curatat tot. si nimic. Cineva care a intampinat problema si a gasit o rezolvare? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Stefxn a răspuns:

Du-l la reparat undeva. O sa-ti spuna specialistii ce are. Cauta pe google undeva unde poti repara un telefon.

| Lucian_Rapid_1992 explică (pentru Stefxn):

Crede-ma ca am cautat pe google, pe forumul Apple unde erau foarte multi cu aceeasi problema dar nimeni nu a dat un raspuns concret. Am pus chiar si camera de pe un alt 3gs si tot asa face, am schimbat placa gandindu-ma ca e o problema cu contactul de pe ea. nimic. Merci oricum