| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Parere Huaewei P8 Lite? Sau ceva la un pret aseamanator.Mersii.

5 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

E foarte fain. Merge bine, deloc sacadat, se aude bine, face poze bune si nu stiu ce sa iti mai zic laughing. Singurul minus e ca se incarca greut

| OnePiece a răspuns:

Foarte bun pentru ce cere. Ecran bun de 5 inci IPS, camera de 13, frontala de 5, scor bun in Geekbench, baterie cam proasta dar e ok.

Uita-te si la Xiaomi Redmi 4.

| LexiEla a răspuns:

Foarte bun! Calitate-pret excelenta. Recomand.

| Adiq a răspuns:

E super bun.

| Puspefaptebune a răspuns:

Fiabil,usor e rapid la jocuri sau sa stai pe net si da face poze faine