| mihaicatalinman237 a întrebat:

Sa renunt la Samsung a51 pentru un Samsung s10 Lite?

5 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Da, e mai performant s10 lite.

| floreadan a răspuns:

E mai bun Samsung s10, le poti schimba.

| mihaicatalinman237 explică (pentru floreadan):

Am luat S10 Lite. Crezi că pot să îl dau pe un S10? Pe OLX. sau?

| VictoRslsdsnvpied0sdjv a răspuns:

Eu iti recomand s10e (este mai performant si mai bun calitate/pret). Sper sa iti fie de folos raspunsul meu!

| cfrtobias a răspuns (pentru VictoRslsdsnvpied0sdjv):

Eu am s10e da langa s10 lite are bateria mai mare s10 lite si s10 lite are camera mai buna si are unele minusuri s10 lite si s10 lite e mai mare ca dimensiune, acum de vrea mai mic; si Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm) la s10 lite e mai bun