| VmarianoXXL a întrebat:

am 2 zile de cand mi-am cumparat un HTC hd2 cu tot cu card de 4 gb. Mi-am descarcat jocuri dar pe memoria interna si am observat ca de la setari nu rezolv mai nimic, as vrea sa mut locul de download pe memoria cardului si nu stiu cum
ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| BeatriceL90L a răspuns:

...da...pe magazine play gaseste un program numit linkS2 si odata instalat, va muta mereu singur tot ce se poate muta, direct pe cardul de memorie. Si eu il am instalat.

| darrio2007 a răspuns (pentru BeatriceL90L):

Are windows nu android.

| BeatriceL90L a răspuns (pentru darrio2007):

CCcleaner merge. Merge si pe PC pentru windows7.

| darrio2007 a răspuns (pentru BeatriceL90L):

Tu ii spuneai sa intre pe Magazin Play.De aici si comentariul meu precedent.

| BeatriceL90L a răspuns (pentru darrio2007):

Da, nu stiam

| darrio2007 a răspuns (pentru BeatriceL90L):

Nici o problema.Am telefon cu android de 4 ani.De asta stiu.CC Cleaner este pentru curatarea memoriei nu pentru mutare pe sd.

| BeatriceL90L a răspuns (pentru darrio2007):

Stiu. Doar am confundat 2 anunturi, intrebari care exact la fel sunau aproape, doar ca cuiva-i trebuia ceva de mutat pe card( adica lui) si eu credeam pe moment ca vb cu cel caruia-i trebuie clean master sai cc cleaner. Scuze!

| darrio2007 a răspuns (pentru BeatriceL90L):

Nici o problema.Toti gresim.O seara cat mai placuta!