| BgBoss81 a întrebat:

Ce telefon ii mai bun (Iphone 5 / 4 sau Samsung S4)ma refer la cat de mult rezista fara sa fie bagat in service

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE şi câtă grijă ai de telefon!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2233%2C169%2C1965%2C2493

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| maadiix a răspuns:

Depinde pentru ce iti tebuie, daca vrei un telefon pentru jocuri, aplicatii etc ia-ti Samsung, dar daca vrei ceva mai durabil, gen ''office'' ia-ti Iphone. happy