| anannnnannnn a întrebat:

Am o mica problema. Am un telefon s6 care de ieri se inchide aleatoriu. De dimineata am stat pe el vreo 10-15 min si nu s-a intamplat nimic, apoi pe la 11 am intrat pe el si la fel nu s-a intamplat nimic (adica sa se inchida) aveam vreo 60% cand l-am deschis pe la ora 13, n-am apucat sa fac nimic ca imediat s-a inchis si a ajuns la 4% baterie. Precizez ca bateria a fost recent schimbata iar timp de 4 ani a fost al fratelui meu si nu i s-a intamplat asta. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la reparat ca are undeva un scurt si probabil cit e rece merge dar cand se incalzeste dă rateuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trimit eu un pm, poate te ajut?

| anannnnannnn explică (pentru anonim_4396):

Ok

| anannnnannnn explică (pentru anonim_4396):

Astept

| anonim_4396 a răspuns (pentru anannnnannnn):

Nu merge sa iti trimit. Never mind. Iei o aplicatie, pui telefonul la incarcat, cand este la 100, deschizi aplicatia, dai calibrate, cand zice almost done sau ceva de genul, dai ok, astepti cateva secunde, il opresti si repornesti. Chestia e ca nu mai stiu linkul si numele ei nu este trecut ca al aplicatiei, iti pot trimite fisierul pe email sau undeva, o am salvata in telefon, pare ca e singura care merge