| Tudorache_Mihai_1996_5Jat a întrebat:

Salut..am o problema cu wifi.ul la telefon... am un Sony Xperia S..nu ma pot conecta la router-ul de acasa..in alta parte merge..am intrat de pe alt telefon pe router.ul de acasa si merge fara probleme..la al meu "problema de autentificare" ..am dat revenire la setarile din fabrica..am dat restart si nimic.ce pot face?

2 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salu! Te rog sa te asiguri ca ai introdus parola corecta sa te asiguri ca la sesetări wi fii pe lista de wi fii iti apare reteaua ruterului tau. Verifica cu tentie corectitudinea parolei

| Tudorache_Mihai_1996_5Jat explică:

E fara parola..si il gaseste... spune ca se conecteaza si nimic... dupa imi zice "problema la autentificare" ...nush ce sa ii fac...cred ca ii dau resetare la tot