| anonim_4396 a întrebat:

Am un abonament fara internet si SMS uri de 8 ani la Orange, iar luna asta am intrat pe Conexiune de date pe Youtube am stat 10 minute am urmarit un singur video si acum vad ca m-au taxat cu 130 lei si cica in alea 10 minute eu as fi consumat 30 000 de MB, e normal asa ceva? la SMS uri ma taxeaza putin desi nici pe alea nu am voie sa le trimit.

3 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Salut
Daca nu ai abonament cu internet, e "normal" sa te taxeze foarte mult.

| KLLO a răspuns (pentru 1918):

Am intrat pe acelasi site in 2 zile diferite si m-au taxat cu 2 euro prima oara si a 2 a oara 30 de euro, de unde e difernta asta, pentru ca am stat identic acelasi timp si prima oara si a 2 a oara, am accesat identic aceleasi linkuri de fiecare data

| 1918 a răspuns (pentru KLLO):

Poate s-au descarcat actualizarile aplicatiilor, nu stiu...