| sHd007 a întrebat:

Salut,
Am un iPhone 3g sau 3gs de 16gb si nu merge sa ma conectez la o retea wi-fi. Am facut jailbreak in fine, intru in setari la wi-fi si mi se tot invarte un cerc si nu-mi apare nicio retea, imi spune ca nu gaseste nicio retea. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| adsx a răspuns:

Pune softul original la loc! De aia nu iti vede

| sHd007 explică:

Nu e de asta ca si inainte cand aveam softul original tot nu gasea nicio retea si nu e de la modem.Retele sunt ca sunt acasa si caut si am modem wifi.
Nu e de la soft sau jailbreak.

| Junior_Maryus_1995 a răspuns:

Da cum a spus si adsx pune softul la loc, sau nu sunt retele wi-fi in zona in care dai tu sa caute