| Dragos223 a întrebat:

Salut am un s7 edge si am o problema cu luminozitatea, cand o reduc imi apar 5 dungi orizontale de aproximativ 0, 7 cm si vreau sa ma duc cu garantia, este o problema daca am pe el upgrade-ul de la s8? Adica imi poate influienta garantia? Adica sa nu mi l repare? happy

1 răspuns:
| Maria39popescu a răspuns:

Nu estestiu nicio problemă, mergi cu el la reparație pana nu se strica de tot imaginea, si eu am avut problema asta si am ajuns sa nu mai vad nimic pe ecran