| adelin0577 a întrebat:

Am un Samsung A6+ 2018, si nu pot deschide camera, nu stiu din ce cauza. Uneori imi apare ca nu se poate conecta la server. Dupa un restart funcționează. Dar nu pot da restart mereu cand vreau sa fac poze. Ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| ChawChaw a răspuns:

Instaleaza Open Camera! Este o aplicatie foarte buna cu care poti filma si face poze intr-un mod profesional. Daca nici asa nu merge, mergi la un service

2 răspunsuri:
| RaduCPM a răspuns:

Așa îți trebuie daca ți-ai luat Samsung?
Dar hei, privește partea buna: ai zeci de aplicații inutile preinstalate de care nu poți scăpa care nu te vor ajuta in acest sens?