| Seby04 a întrebat:

Am un Samsung galaxy trend şi problema este ca îmi consumă cam 30 % din baterie pe noapte şi nu ştiu cum sa dau pe mod economic sau care aplicaţii stau deschise degeaba. Bateria este noua dar totuşi nu ţine asa mult incarcată. Mă poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| fl0rin12 a răspuns:

Date wifi luminozitate gps daca le ai activate sigur se consuma ia-ti apus ca ti arat el ce trebuie sa inchizi

| Seby04 explică (pentru fl0rin12):

Nu am nimic din alea activate... dimineata cand ma uit pe ce se consuma bateria cel mai mult scrie stare de veghe telefon 75%. Poate e din cauza ca nu am semnal...

| fl0rin12 a răspuns (pentru Seby04):

Daca tii telefonul in geanta sau dulap se descarca incerca sa ti iei apus poate o fii ca ai multe jocuri chiar dac nu intri in ele

| Seby04 explică (pentru fl0rin12):

O sa i-mi descarc apus mersi pentru raspunsuri