| DeGea1 a întrebat:

Am un Samsung si maine o sa-mi cumpar un iphone sh, cum fac sa transfer toate pozele si videourile pe acel telefon?

5 răspunsuri:
| wolfves a răspuns:

Le pui pe calculator din Samsung si dupa le pui pe iPhone.

| DeGea1 explică (pentru wolfves):

Nu este vreo aplicatie sau program care sa ma ajute? Gen sa fac un back up de pe Android in seara asta si maine sa dau restore pe iphone

| wolfves a răspuns (pentru DeGea1):

Au doua sisteme de operare diferite, deci nu cred ca poti, dar nu sunt sigura. Eu am spus ce as face eu si functioneaza repede.

| DeGea1 explică (pentru wolfves):

Cred ca se poate.

| elena97890 a răspuns:

Cu aplicatia smart switch de la Samsung, varianta de ios 5 sau mai mare