| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Salut,am un smartphone Samsung,deci pentru telefon știe cineva cu ce aplicație și cum pot elimina filtrul roșu din videoclipuri, adică videoclipurile cu filtru roșu să le văd normal?

4 răspunsuri:
| StefanE2019 a răspuns:

Poftim?

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru StefanE2019):

Nu ai înțeles ceva, este vorba de videoclipuri cu filtru roșu, cum elimin acel filtru roșu din videoclipuri

| Deni6393 a răspuns:

Din setările telefonului.

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Deni6393):

Eu vorbesc de videoclipuri descarcate cu filtru roșu, adică o aplicație care să înlăture filtru roșu, nu ecranul telefonului este vorba