| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, am un telefon numit Samsung A70, am o problema la incarcare si faptul ca am incarcare prin usb c usb c si am incercat sa incerc, acel incarcator la telefonul acela e Samsung incarcatorul ala, nu e stricat si nu incarca efectiv adica nu primeste curent (apare la notificare nu accepta incarcare usb) dar la un telefon Huawei primeste curent. Aveti idee ce sa fac ca sa mai incarce, e ciudat ca la un telefon Huawei(al mamei sa incarce si al meu nu, dar culmea e faptul ca incarcatorul de la Huawei incarca telefonul meu) si inainte incarca puteam sa iau date la un moment dat trebuie doar sa misc si dupa a primit doar curent si dupa deloc. Am cumparat un alt incarcator si tot nu incarca. Acum vad ca incepe sa nu mai incarce nici cu usb (varianta mai veche) trebuie sa misc pozitii sa primeasca curent si la un moment dat nu va mai primi nici pe ala, ce fac?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Il duci la un service, tu nu mai ai ce face!

| ALEXXXL19 a răspuns:

Dupa cate am intels nu se incarca se incarca in anumita pozitie ori ai mufa usb c desfacuta rupta ori cablu nu e de calitate, eu imi incarcu telefonul cu incarcator de la tableta Asus ca e rapid si eu am xiaomi

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Mesteca cablul la un prieten functioneaza

| daniellupu23333 a răspuns:

Ok incearca sa incerci in continuare, incercare placuta!