| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Am un telefon Samsung gt s-5230 și de ceva timp a început să funcționeze rău. De exemplu dacă îl zgâlțâi mai tare se închide și într-o dimineață l-am găsit închis și am vrut să-l pun la încărcat crezând ca a murit bateria dar alt lucru ciudat e că ar vrea să pornească dar se închide, apoi pornește singur și tot așa face și azi (are 1 zi de când face așa). Nu apuca să pornească complet. Adică îmi arată numele telefonului apoi mesajul care apare când se deschide telefonul și se închide, apoi iar așa (întotdeauna nu reușește să pornească complet). Telefonul are 4 ani și nu are android.Ar mai trebui să spun ca am un frate mic și la băgat în gură dar de la această faptă a trecut mult și a funcționat ok. Ce ar trebui să fac? Știu că nu e cel mai bun telefon dar m-am atașat de el și nu aș vrea să-l las așa. Să-l duc la reparat sau s-a terminat cu el?

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

S-a terminat cu el. Exact aceeasi problema la acelasi telefon, ii gata placa de baza de la el si iti cere o caruta de bani sa ti-l faca.