| Alin_Cîrligea_1997 a întrebat:

Am vrut sa schimb androidul pe Samsung Galaxy S2 ST-i9100 cu ajutorul Odin3
Din greseala am smuls cablul usb si acum nu se aprinde apare acest mesaj "Firmware upgrade encountered is issue.Please select recovery mode in Kies&try again.".
Nu am facut nici backup.
Pot sa il readuc in stare de functionare?

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Uite aici softu

http://www.needrom.com/? s=Samsung+Galaxy+S2+&sa=search&scat=7

| androidname a răspuns:

Salut! Da se poate, trebuie sa decarci o versiune de android compatibila cu telefonul tau, introdurci telefonul in odin mode si dupa pur si simplu faci upgrade cum ai facut la inceput! Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Alin_Cîrligea_1997 explică (pentru androidname):

Asta fac acum, dar nu trece de boot.bin... Oare nu este compatibila versiunea?

| Alin_Cîrligea_1997 explică:

GT-i9100,greseala mea.