| DevilNight01 a întrebat:

Salut
As vrea sa stiu ce operator (pentru cartela sim) iti da cel mai mult net si cati gb de net pentru 10 euro pun aceasta intrebare deoarece nu sunt in romania si am sa vin vara asta si imi trebuie mult net

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La digi cu 2 euro primesti 3GB de net, la 6 euro pe luna primesti nelimitat, problema ar fi ca nu functioneaza in Roaming si acoperirea nu e cea mai buna.

| DevilNight01 explică (pentru anonim_4396):

Salut
Mam dus pe site sa vad si nu scrie nimic de la 4 euro in sus si e doar 3 gb esti sigur de aceasta oferta (6euro net nelimitat) si stau doar o luna mersi anticipat

| anonim_4396 a răspuns (pentru DevilNight01):

Internetul e nelimitat la toate optiunile, acei gb sunt cei de viteza mare, daca nu ai pretentia sa stai pe youtube / videouri, iti sunt mai mult decat suficienti.
Citez, din abonamentul 5 euro: NELIMITAT internet mobil
- viteze de pana la 21, 6 Mbps, negarantate, pentru traficul pana la 5 GB in reteaua 3G
- viteze de pana la 150 Mbps, negarantate, pentru traficul de pana la 30GB - in reteaua 4G(2)
promotional, aplicatia SVOD Digi Play fara costuri suplimentare pana in 12. 2016

| 445hash231 a răspuns:

Eu am Telekom. si la 6 euro primesc 3 GB de net. la cartela. + un bonus de 100-500 mb.
Minute si SMS nationale: nelimitat
Minute internationale: 1000
Minute si SMS in retea nelimitat

Sunt ffff multumita

Dar daca vrei la 1-2 euro si inca ceva centii poti primi mult mai mult net. mi se pare ca nelimitat

| DevilNight01 explică (pentru 445hash231):

Salut
Deci daca dau 10 euro voi avea tot ce ai scris si net nelimitat?
De mesaje si sunat nu prea imi pasa vorbesc foarte putin dar sa fie totusi acolo ceva tot ce imi trebuie mie foarte mult acum e netul ca sunt o persoana care pleaca cam mereu. Si nu prea imi place sa stau intr-un loc fix si pe drum mai stau pe telefon. Infine stau doar 1 luna dar pot consuma foarte mult net si de asta nu vreau sa consum mai mult de 10 euro pentru niste gb care pot sa ai termin asa daca e nelimitat stau cat vreau nu costa nici mult e perfect deci mersi anticipat dar te rog totusi sa raspunzi la intrebarea daca dau 10 euro voi avea net nelimitat si tot ce ai mai scris daca e mai putine minute nu conteaza... Mersi anticipat