| Pojoga_Sorin_1975 a întrebat:

Salut baietii, am un telefon LG g4 si nu reusesc sa il pornesc apas tasta pornit se aprinde si ami arata doar LG life is god am incercat resetarea prin metoda buton pornire si volum jos am urmarit instructiunile am apas yes de 2 ori dar nu se reseteaza ami arata mereu ecranul aprins cu LG life is god dar nimic ma poate ajuta cineva? se poate face ceva? va multumesc...

4 răspunsuri:
| ninel_2311 a răspuns:

Cel mai probabil s-a dus soft-ul, poți sa îl repari în garanție sau la un gsm.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, trebuie dus la Service pentru resoftare sad

Toate cele bune!

| Pojoga_Sorin_1975 explică (pentru bursuc001):

Multumesc baietii...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru Pojoga_Sorin_1975):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!