| Marian_Dinut_George_1990 a întrebat:

Care este mai bun Allview p6 quad sau Samsung galaxy s3 mini? Si daca Allview p6 quad este rezistent din toate punctele de vedere?

Răspuns Câştigător
| PaiuAlexandru a răspuns:

S3 mini sigur

| Marian_Dinut_George_1990 explică (pentru PaiuAlexandru):

Multumesc! Sa vad daca mai imi raspunde cineva la intrebare, daca nu esti castigator

| PaiuAlexandru a răspuns (pentru Marian_Dinut_George_1990):

Mersi
nu compara Samsung cu Allview Samsung este mai bun din toate punctele de vedere.
apropo ce tel mi-ai recomanda pana in 1800 de lei?

| PaiuAlexandru a răspuns (pentru Marian_Dinut_George_1990):

S4 nu ar merge?

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini.