| AlexDorinel a întrebat:

Care sa aleg, Samsung a71 sau s10 lite?
Daca iau a71 mi-e frică că după un an o să meargă ca o... dar mi=e și așa că dau încă 600 lei aiurea pe un s10 lite care face cam aceleași chestii.

Ziceți-mi părerea voastră.Ce sa aleg?

5 răspunsuri:
| Miha50miha a răspuns:

Că e S10 lite sau A71 după un an tot nu o sa mai fie ca la început, mare diferență între ele nu e... Eu as opta pentru A71

| Legion7X a răspuns:

Orice telefon ai lua, dacă se înimereste tocmai la tine unul cu anumite defecte după un anumit timp n-ai ce face. Depinde de noroc. Nu toate modele identice durează. Ce sa zic. Telefoanele sunt o moft cu costuri repetate care înțelege.
De ce crezi ca a71 o să facă figuri? Are 6gb ram Eu sunt sigur că merge foarte fluent. Câte aplicații si jocuri bagi pe el ca să îl blochezi asa de tare? S10 lite are 8gb ram dar ce contează?, bateria este la fel
A71 are 64 mp 6 gb ram
S10 lite 48, mp 8 gb ram.

Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns (pentru AlexDorinel):

Depinde de câte aplicatii, jocuri, fisiere bagi pe el+ cât îl suprasoliciți, al meu merge bine cu 3 gb ram. Tu cu 6gb îți faci probleme. Eu nu stau pe jocuri, il utilizez normal. Facebook, Youtube, google, si câteva aplicații

| marinaru777 a răspuns:

Am s8 si sunt super multumit recomand s10