| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Salut, ce sa aleg Samsung Galaxy A6 2018 sigilat sau Samsung A8 2018 folosit cateva luni?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

As alege A6. Mai ales ca are si garantie daca e sigilat.

| gelu1970 a răspuns:

Daca nu ai bani de gama scumpă...alege altă marcă.

| Ineys a răspuns:

Depinde de conditia A8-ului. Daca e in stare ~perfecta, eu cred ca merita.

| SalutCeFaceti a răspuns:

A6. Nimic la mana a 2-a nu e bun, oarecum si din principiu. Niciodata sa nu alegi varianta la mana a 2-a, mai ales la Android, deoarece e probabilitate mai mare sa se strice.

| 97789865367 a răspuns:

Mai bine alegi A6-ele pentru ca A8-ul poate avea unele mici probleme daca e la mana a 2-a.

| JeratiX a răspuns:

Samsung Galaxy A6 2018 dupa preferintele mele, tu totusi te sfatuiesc sa alegi ceea ce iti place mai mult!

| JeratiX a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa alegi A6 dupa preferintele mele, cu toate acestea eu totusi te sfatuiesc sa alegi ceea ce iti place tie mai mult!