| Dragossm a întrebat:

Salut,ce telefon sa imi cumpar la 550 lei? As vrea sa fie Samsung,Sony,Htc,Acer, Lg si poate si Allview. happy

11 răspunsuri:
| Pasztor_David_1990 a răspuns:

Htc 310

| RoșcTa03 a răspuns:

Buna
Eu ti-as recomanda un samsug deoarece mie mi se pare o marca buna de telefoane dintre Sony, HTC, LG sau Allview.

| Skylimit a răspuns:

Deci din intrebarea ta am dedus ca tu vrei sa fie si Samsung si Sony si HTC si Acer si LG dar si Allview... la Allview nu esti asa sigur rolling on the floor

| Dragossm explică (pentru Skylimit):

Ai inteles ce am vrut sa spun laughing

| Ionait a răspuns:

Http://profitshare.ro/l/1035127

Quad-core tactat la 1. 2GHz, 1Gb RAM, dual sim, 8Mp

Chit ca nu e o marca agreata de tine, isi va face treaba cu siguranta.

| ChiarEu2 a răspuns (pentru Pasztor_David_1990):

A spus telefon, nu râșniță!

| OnuOnulică a răspuns:

Acer Liquid Z5
LG L40
S3 Mini
Allview A5 Quad
HTC Desire 310
Sony Xperia M

| MunteanuIoan a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini

| Tariceanu a răspuns:

Poti cumpar aacest telefon care este foarte bun http://bit.ly/1ujuIV8 sau p6life