| Mary012 a întrebat:

Cred ca o sa devin cunoscut eu si temperaturile mele la laptop se incinge la 55 60 de grade dar ca telefonul o sa staea la 70 75 sau chiar 80 de grade cand ma uit pe sopcast nu credeam. Ce sa fac ca se incinge rau si imediat adica in un minut doua!

2 răspunsuri:
| mvagsmservice a răspuns:

Se încinge deorece aveți memoria RAM mică și nu mai operează cum trebuie. Pentru mai multe detalii accesați fb.me/mvagsmservice

| Mary012 explică (pentru mvagsmservice):

Nu mai e nevoie am descoperit un program care mareste viteza ventialtorului de la 2160 RPM la 5000RPM.