| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot seta un Samsung Galaxy Ace 5830 sa salveze toate aplicatiile pe cardul' de memorie? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Din pacate nu se poate. Aceasi problema am avut-o si eu la tableta.

| AlexTma a răspuns:

Nu se poate..Iti trebuie un program care sa le mute in cartela SD ( cardul de memorie ). Aplicatiile cand se downloadeaza, se salveaza automat in memoria telefonului, sau in cartela SD. Depinde de program, Facebook de exemplu nu il poti salva direct in SD, este facut special pentru memoria telefonului. Si multe altele.