| Barbu_Florinel_1993 a întrebat:

Salut daca azi am incarcat cartela de Orange cu 5 euro si maine mai bag 2 euro o sa ma tina 1 luna oare sau mai putin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu faci optiunile de 6 euro. Daca ai 5 mai poti baga maine 2 eur si faci optiuni cu minute si sms, care poti te tin, desigur, mai mult de o luna cred.Cu doar 7 eur credit nu cred ca poti vorbi o luna, depinde si de cat de mult vorbesti. Daca nu stii sa faci optiuni, lasa-mi un mesaj si te ajut.

| Barbu_Florinel_1993 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ma ajuti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Barbu_Florinel_1993):

Baga id de mess lucipeiu si te ajut acolo.astept

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai 5 eur credit, poti suna la numarul 215 pentru activarea optiunii de 2000 de minute si sms in retea, 75 de min nationale si internationale, plus 75 de mb internet pe mobil. Suni la numarul acela si urmezi pasii, Daca vrei sa faci optiunea manual, formezi *100# si alegi din ramura "optiuni, optiunea care se potriveste cel mai bine cu cat credit ai in telefon. cea de 5, 6, sau 7 eur. trebuie doar sa urmezi pasii de acolo.

9 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Perioadele de activitate si de gratie primite in urma reincararilor se vor aduna cu cele existente pe contul tau in momentul reincarcarilor.
Spre exemplu : daca reincarci cu 5 euro, vei avea o perioda activa de 30 de zile si o perioda de gratie de 50 de zile, iar daca reincarci cu 2 euro, vei avea o perioda de activitate de 10 zile. Aceste perioade se vor aduna cu cele de care beneficiezi deja ca urmare a unor reincarcari mai vechi (daca exista), insa acestea nu pot depasi limita maxima de 180 de zile (perioada activa) si 365 de zile (perioada de gratie).
O zi buna,
Orange Helpers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca am gasit acum ai si optiuni cu 5 eur. 2000 de minute si sms in rete, plus 100 de inute nationale, timp de 30 de zile. Cred ca 2000 de min, vorbesti si noaptea in somnlaughing

| Barbu_Florinel_1993 explică:

Am uitat sa zic dau funda

| mishi a răspuns:

Mai mult

| Moonshine a răspuns:

Te va tine o zi in plus fata de cea de 5 euro.