| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune ceva aplicatii de blocare a ecranului ca la mine in setari nu merge sa schimb imi cere codul PIN si nu ma lasa sa intru

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca telefonul este al TAU, atunci trebuie sa-i stii si codul, atat cel PIN, cat si cea de acces latelefon /setari etc.

Daca le-ai "uitat", reseteaza-ti telefonul la starea de fabrica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Codul PIN ti-l pui tu, nu e de la cartela SIM sau altceva..pe ala ti-l pui tu.
Daca ti l-ai pus mai demult si l-ai uitat, nu prea cred ca e posibil, altfel nu mai puteai debloca telefonul.
Incerca "Security Master".

| Rizu_Mihai_2003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu intelegi..este de la soft..este un fel de glitch ca eu selectez PIN dar arata tot glisare