| alex2009 a întrebat:

Salut, merita sa cumpar Samsung s 10, e la 2549 lei nou sau sa mai astept? Oare mai scade pretul? Am gasit unul galben

19 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Scade mereu ca doar baga promotii eu aveam -15% si acum e mai ieftin plus ca mai dadeau acum si cartela Vodafone

| Alphacrow21 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti la o reducere un pic mai mare, daca esti nerăbdător ți-l iei acum

| AceaFată245657 a răspuns:

Mai asteapta un an

| DvdP a răspuns:

Mai asteapta putin.O sa scadă

| FlorinLD a răspuns:

Il gasesti aici la un pret bun si fara se te legi la cap cu abonamente https://cel.ro/c/MFBKW2ZBMCNN

| Bogdan70001 a răspuns:

LA pretul ala iti iei unul dintre cele mai puternice telefoane din lume (mi se pare ca este al 2-lea) adica Xiaomi MI 9T, nu iti iei un **** de versiune lite.

Sau daca mai pui 300-400 lei iti iei OnePlus 7 PRO, care chiar este un telefon premium de la cutie pana la telefon (hai sa zic ca de XIaomi poate nu ai auzit, dar de OnePlus trebuie sa fi auzit, mai ales ca de la OnePlus 5 fac numai telefoane de inalta calitate)

| cfrtobias a răspuns (pentru FlorinLD):

Pe eMAG nu faci abonament poti plati direct cu toti banii deodata

| cfrtobias a răspuns (pentru Bogdan70001):

Poate o vrut si el telefon mini performant ce ai zis tu asa is?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru cfrtobias):

Pai nu are logica, de ce ti-ai lua o versiune Lite, care pe desupra este si foarte proasta (logic ca doar SAmsung nu-l facea la fel ca un S10/S10+) cand poate sa-si ia al 2-lea cel mai bun telefon din lume care este mai bun si decat cea mai buna versiune a lui S10 (S10+)

| cfrtobias a răspuns (pentru Bogdan70001):

Fiecare cu parerea lor da cum am zis poate o vrut o versiune buna de la Samsung si mic, OnePlus 7 PRO e telefon mare si nu incape in buzunar cred sau mai greu

| Bogdan70001 a răspuns (pentru cfrtobias):

Hai mai da-o dracu laughing)

Cine ar alege un **** de versiune Lite in defavoarea celui mai bun si mai frumos telefon de pe piata (a da si este primul telefon cu un ecran de 90Hz, deci se misca cel mai smooth)

| cfrtobias a răspuns (pentru Bogdan70001):

Pai eu am luat s10e black si am luat sa fie si performant si sa fie mini happy da tu vrei o caramida performanta doar

| Bogdan70001 a răspuns (pentru cfrtobias):

Aaa acum inteleg.Acum te doare sufeltul ca nu ti-ai luat si tu un OnePlus 7 PRO sau un MI 9T xDDDd

"tu vrei o caramida performanta doar" xDDDD Se vede ca Romania este plina de prosti si tu le sustii randul.Vai de viitorul tarii cu oameni inchisi la minte ca tine

| cfrtobias a răspuns (pentru Bogdan70001):

Eu nu vreau telefon de ala happy s10e e mic si performant vad ca tu cu telefoanele tale te crezi destept laughing

| Bogdan70001 a răspuns (pentru cfrtobias):

Pai sunt, fata de tine cel putin.

Ce telefon nu vrei? Unul care nu are margini, care are senzor de amprenta in ecran si cel mai puternic din lume?

| cfrtobias a răspuns (pentru Bogdan70001):

Ce telefon ai acum? laughing si eu vreau mic si cel mai performant peste cele mari

| Bogdan70001 a răspuns (pentru cfrtobias):

Deci dupa logica ta, ai lasa un telefon care efectiv nu are margini, una dintre cele mai bune camere si cel mai performant telefon din lume (sau de pe piata cel putin) ca este mai mare? Cine sa te creada ma

| cfrtobias a răspuns (pentru Bogdan70001):

Pai eu nu fac poze happy mai rar, si duc sa ma chinuie ca e mare happy

| Bogdan70001 a răspuns (pentru cfrtobias):

Pai vezi are chiar mai multe decat ai nevoie la acelasi pret.