| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu prea mai am memorie la telefon și aș vrea să stiu cum pot transfera aplicația din memoria interna pe un card SD (am un telefon Huawei). M-am uitat pe ytb dar n-am găsit ceva ca sa meargă.

Răspuns Câştigător
| sunt0anonima a răspuns:

Mi se pare ca intri din telefon in setări care si bagi acolo
Sau le dai copy paste din galerie pe card, sau găsești tu, eu nu stiu exact ca n am card

2 răspunsuri:
| sunt0anonima a răspuns:

Poti Sa transferi doar poze si media din ce stiu...
Dar poti sa iti transferi toate pozele din tel pe care, apoi sa instalezi aplicatiile în memoria telefonuluo

| clauv44 a răspuns (pentru sunt0anonima):

Ok dar cum transfer pozele? rolling on the floor

| sunt0anonima a răspuns (pentru clauv44):

Mi se pare ca intri din telefon in setări care si bagi acolo
Sau le dai copy paste din galerie pe card, sau găsești tu, eu nu stiu exact ca n am card