| Gaby_Alyn_1997 a întrebat:

sunt Alin si telefonul meu android indica 13 virus de pe siteuri nepernise minorilor...nu stiti cum as putea elimina acesti virusi? ...astept rasp. voastre!

4 răspunsuri:
| Olaeru_FcSb_Catalin_1991 a răspuns:

Salut Alin, instaleaza un anti-virus pentru android. www.androidfreedownload.net/ro/android-applications. Sper sa iti foloseasca :)

| LTAA a răspuns:

Sunt doar niste reclame pentru oameni naivi, daca ai fost atent (pe unde ai intrat, ce ai descarcat), nu ar trebui sa ai probleme.

| Anonim33332132 a răspuns:

Iati un anti virus mai bun care elimina virusi eu am un anti virus foarte bun

| Nero a răspuns:

Sunt doar reclame care au ca scop sa descarci un *antivirus* pentru marketing.Nu apasa pe nimic, doar iesi in meniu sau da-i back si nu mai intra pe siteuri porno; D