| cosminbit a întrebat:

am avut un iphone X la care am avut asigurare pe el la mars broker de la Vodafone. Telefonul il am de 2 ani si l-am spart, l-am dat la asigurare sa il inlocuisca dupa aproape 2 saptamani m-a sunat un reprezentant Vodafone sa duc sa imi ridic telefonul spre mirarea cand am luat telefonul schimbat era un iphone 11 pro de 256 gb, dupa vreo sase ore m-a sunat tot de la el ca e o greseala, nu am inteles prea bine zicea ca a gresit servisul si a inlocuit telefonul gresit. Intrebarea mea ce e de facut sa il pastrez fiind greseala lor sau sa il returnez?

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Daca tu nu dai inapoi iphone 11 sigur numai o sa ai iphone x; sau vad ca iphone 11 e mai nou de aia vrei sa il tii laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă cel primit e mai bun. și nu ți-l cere înapoi, eu zic să îl păstrezi.