| xGamerZ212 a întrebat:

am o intrebare, daca de exemplu vreau sa fac un abonament la o firma de telefonie si nu am un istoric la ei, adica am facut recent 18 ani, se poate? Ma intereseaza un telefon...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o baga in seaman pe Ioneasca. Ea si realitatea nu au puncte comune. Ea doar dezinformeaza pe TPU. Nu te obliga nimeni sa fii angajat sau sa ai nu stiu ce istoric sa iti iei un telefon

| xGamerZ212 explică (pentru suntserios):

Am observat, multumesc mult

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti angajat permanent si ai contract de munca, care sa dovedeasca ca ai venituri lunare, da, ti se poate face abonament la telefon, altfel nu, pentru ca nu ai cu ce sa-l platesti.

| Dennis1993 a răspuns:

Dacă ești angajat, da poți face, dar te pun sa dai un avans mai mare la început dacă îți iei și telefon în rate.