| Raulica98 a întrebat:

am o intrebare legata de un telefon.Merita sa-mi cumpar un iphone 6s 32GB la 24 de milioane + abonament de 18 euro.Adica ideea ii ca pe site-ul lor de la telekom se gaseste si la 23 de 64 gb doar ca momentan nu au pe stoc si cica ajunge foarte greu telefonul.Deci sa mai astept sau nu?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da nu merita sa-l iei la abonament, platesti cu mult mai mult decat l-ai lua la liber.

| Raulica98 explică (pentru Adry05):

1920 de lei pe 24 de luni + 2400 de lei 4320 si el normal e 33 de milioane zicea la liber 4320-3300=1020%24 de luni=42.5 de lei/luna ideea ii ca nu l-as lua la liber ca pe urma oricum imi fac abonament de 50 de lei nu primesc nimic bun adica mai putin net si etc de asta

| Pool77 a răspuns:

Frumos, deci practit cumperi telefonul cu 950 de euro, si il cumperi la liber sigilat cu 25-27 laughing
Nu, nu merita, chiar de loc.