| lBroken69 a întrebat:

Am o problema de cateva zile, legata de un telefon.Se restarteaza singur,se inchide, se deschide.Cateodata bateria se descarca repede,iar in timpul convorbirilor aud sunete ciudate.
Azi vorbeam pe telefonul fix cu cineva,mi s-a inchis telefonul mobil si in acelasi timp de pe fix nu am mai auzit nimic,ba chiar se auzeaua niste fosnete si niste sunete ciudate, ceva gen ca atunci cand pierzi semnalul.
Este posibil sa fie ascultat telefonul?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar de la inceput am vrut sa iti spun ca este ascultat... incearca sa scoti cartela din telefon si vezi daca mai face asa si cand nu are cartela in telefon. daca face la fel si fara cartela inseamna ca trebuie sa schimbi telefonul sau sa nu il folosesti 6 luni ( probabil ca si daca il ti inchis o perioada de timp gen 1 luna poate are efect ) pana isi pierde urmarirea... astea sunt singurele solutii

| lBroken69 explică (pentru anonim_4396):

O data m-a pus tata sa i arat cu cine vorbesc pe facebook, i-am spus ca nu, mi-a zis de un prieten care a lucrat in SRI, a zis ca face ce vrea cu laptopul si telefonul meu... nu l-am crezut, i-am zis sa-l vad ce poate..ma tem ca se adevereste asta laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru lBroken69):

laughing) pai sa stii laughing)))))))))))))))

| lBroken69 explică (pentru anonim_4396):

Deci e posibil sa fie asta? laughing)))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru lBroken69):

Probabil. eu zic sa incerci sa il resetezi...

| Moldovan_Laura_2000 a răspuns:

Nu cred. Este posibil ca telefonul tau sa aiba vreun virus. Si eu am avut aceasta problea si am dat restart la tot.Chit ca s-au sters toate apeluri si aplicatiile(daca vei da retart iti sugerez si iti salvezi apelurile pe cartela si aplicatiile importante sa ti le notezi) si se va rezolva.Telefonul tau se va comporta exact ca si cum atunci l-ai fi cumparat.Mie telefonul mi-a mers perfect dupa asta si nici acum nu am probleme plus ca nu am un telefon foarte bun. Sper ca te-am ajutat.