| AndreiG11 a întrebat:

Am un iphone 5s pe care l-am spart.
E sincronizat cu iCloud, doar ca nu mai aveam suficient spatiu pe aceasta pltaforma de stocare si nu mi-a uploadat toate fotografiile.
Mentionez ca nu am niciun acces la ecranul telefonului si nici la butonul home si are cod de acces.
Pozele sunt in telefon, este vreo posibilitate sa le pot recupera?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Exista posibilitatea de a recupera pozele, atat cu cod si parola si tot ce ai pe el, cat si cumparand alt display, atata timp cat el e recunoscut de calculator.

| AndreiG11 explică (pentru CM7YRE):

Ok si cum fac asta?

| CM7YRE a răspuns (pentru AndreiG11):

Ai intrebat daca exista o posibilitate; cum faci asta, e alta treaba. Incearca la un service, sau daca vrei sa incerci singur, Dr. fone de la Wondershare sau "mai orice" ios data recovery software te poate ajuta.

| MobitelServiceGSM a răspuns:

In cazul tau, pozele nu sunt pe icloud, ci pe telefon. Daca vrei recuperezi pozele trebuie sa faci cumva sa le scoti din telefon.
Daca nu ai acces la ecran si nici nu vrei sa repari telefonul, poti apela la un service iphone, sa-ti puna provizoriu un display si sa -ti faca un backup local pe un calculator.
Mai jos ai cateva adrese, poate de ajuta baietii:

https://www.service-iphone.info

https://www.mobitel.ro/service-apple-iphone/