| xGamerZ212 a întrebat:

am un mate 20 lite si mufa de la incarcator se misca putin in sus si in jos, nu afecteaza incarcarea, e de la mufa incarcatorului sau a telefonului? E pericol sa se strice mufa?

Răspuns Câştigător
| advmihai a răspuns:

Pai daca chiar tu ai scris mai sus ca mufa de la incarcator se misca in sus si jos, normal ca mufa incarcatorului e de vina. E pericol sa se strice, dar se poate inlocui oricand cablul.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă cu un alt cablu de incărcare

| xGamerZ212 explică (pentru sierra1):

M ai ajutat mult cu răspunsul asta

| sierra1 a răspuns (pentru xGamerZ212):

Nenea, un alt cablu se mișcă sau nu?

| xGamerZ212 explică (pentru sierra1):

Nu am încercat dar sa spunem ca da, s ar putea strica de tot?

| sierra1 a răspuns (pentru xGamerZ212):

M-ai ajutat foarte mult. Formulează CLAR intrebarea pentru un răspuns pe măsură

" s ar putea strica de tot?" - să zicem că da