| IonelaDY a întrebat:

Salut
TPU, am un Nokia asa 200 si pana ieri am intrat pe facebook cu
aplicatia facebook Retele Sociale, dar am intrat cu alta cartela, am pus
o alta catela si nu mai merge sa intru in aplicatie, imi zice "probleme
de conexiune" de ce nu mai merge? si ce sa fac sa imi mearga din nou?
astept raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| AssaSinNKidD a răspuns:

Heei :*. Scuze nu ma lasa sa iti dau mesaj. Trebuie sa iti incarci telefonul cu 5 Euro si activezi extraptiunea la care iti baga si MB(Internet pe mobil). Si dupa iti va merge. Nu sunt sigur poate trebuie sa stergi aplicatia si sa o iei din nou(upgrade). Sau daca nu iti va aparea direct upgrade. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

1 răspuns:
| AssaSinNKidD a răspuns:

Heiii :*. Vreau sa iti spun ca daca vorbim de acelasi lucru si eu am mai avut acea problema tot cu acelasi telefon.
1.Presupun ca problema este la cartele.Pentru a intra pe facebook ai nevoie de net. Poate ca pe o cartela aveai MB, iar pe alta nu.
2.Sau s-ar putea sa se fi dat upgrade aplicatiei.

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| AssaSinNKidD a răspuns (pentru AssaSinNKidD):

Heei :*. Scuze nu ma lasa sa iti dau mesaj. Trebuie sa iti incarci telefonul cu 5 Euro si activezi extraptiunea la care iti baga si MB(Internet pe mobil). Si dupa iti va merge. Nu sunt sigur poate trebuie sa stergi aplicatia si sa o iei din nou(upgrade). Sau daca nu iti va aparea direct upgrade. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*