| poterake19 a întrebat:

am un telefon Samsung S10 spart pe fata si as vrea sa ii pun folie de protecie, mai merita sa ii pun sau as face mai mult rau?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Acum daca ai spart de ce nu ai luat inainte si poate era ok acum poate repari telefon si vei pune dupa,

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Folie peste ecran spart. Ca să protejezi ce?

| cfrtobias a răspuns (pentru sierra1):

Sa nu se strice mai tare asta ar fi logica tongue da poate de pune folie o sa apara bule negre sau ceva sau nimic

| sierra1 a răspuns (pentru cfrtobias):

Ințeleaptă soluție, pot să-ți dau un like?

| cfrtobias a răspuns (pentru sierra1):

Tot una

| Simpatic a răspuns:

E ca si cum ai da cu vopsea peste rugina, deci degeaba.

| Simpatic a răspuns:

Mai bine ai strange bani ca sa-l inlocuiesti, caci costa destul de mult de schimbat acel display.
Data viitoare sa stii sa pui inainte folie de protectie rezistenta la socuri pe display.

| Bizon95 a răspuns:

Daca e spart putin, intr-un colt, da
insa daca faci inca un soc in zona sparta o sa se sparga mai rau cu tot cu folia din cauza ca acum e muuuult mai fragil

| Legion7X a răspuns:

Cum naiba de l-ai spart nu ai avut o husa din asta sau protecție din aia de sticlă Temperată? Trebuie să le ai pe amândouă dacă îți pasă de acest lucru.

https://catmobile.ro/......black.html

| poterake19 explică (pentru Legion7X):

Era pe scaun la incarcat si cand sa pun mana sa-l ridic am calcat pe firul de la incarcator si poc spart in zona camerei fata laughing) acum ma cam doare mana sa dau 800-1000 lei pe display.Era mai bine 80 90 lei pentru husa si folie.

| biancaebar a răspuns:

Schimba ecranul și după aia îți pui ecran protector.