| Devylgreen a întrebat:

Am un telefon Vonino Jax Q si bateria e de 2000mah. Se descarca foarte repede cam 1% la un minut chiar daca umblu putin pe el si fara wi-fi. Am instalat aplicatia Battery Doctor si imi apare ca bateria mea este de 860/ 1000 mah?

2 răspunsuri:
| dJaLLy87 a răspuns:

Am citit pe net că aceste telefoane stau cam prost cu bateria, se descarcă foarte repede.
Și dacă nu l-ai luat de nou poate e slăbit acumulatorul.

| Devylgreen explică (pentru dJaLLy87):

L-am luat nou, oricum mi-am dat seama ca-i din cauza bateriei il incarc 100% si daca-l las peste noapte il gasesc descarcat. O sa-i cumpar o baterie noua.