| Alexus1234 a întrebat:

ce parere aveti despre xiaomi? Am vazut ca fac telefoane cu specificatii foarte tari,

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Sunt telefoane ok. Poti sa mergi cu incredere pe marca asta, n-o sa regreti,

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Foarte buna.
Eu am un A1 ( Android pur ) luat acum ~2 ani. E suficient pentru ce vreau eu sa fac.
Tata si-a luat Redmi Note 7, extrem de bun.

| AlexMh a răspuns:

Sunt foarte ok desi as opta pentru Huawei. Specificatiile nu sunt totul. 70% o face sistemul de operare si tehnologia implicata. Depinde ce buget ai, ce asteptari, si pentru ce vrei sa folosesti telefonul efectiv. Dupa ce iti raspunzi la intrebarile acestea, si ni le comunici si noua, poate chiar te ajutam sa alegi un model. Tine cont ca toti producatorii din lumea asta, au produse Premium. Chiar si o firma slaba cum ar fi Allview sa zicem (da e slaba am detinut 3 telefoane de la ei, deci vb din experienta), daca cumperi de la ei un telefon de 3000 de lei iti garantez ca va fi unul foarte bun.