| Mirceadumb a întrebat:

daca ati fi sa faceti un top dintre: iPhone SE/6s/7/8 si Samsung S7 edge/S8 care ar fi topul. nu ma refer neaparat dpdv al specificatiilor pe hartie ci al folosintei. cum il simte fiecare utilizator cand il foloseste, iar pe scurt iOS sau andriod? Apple sau Samsung.

1 răspuns:
| alecse18 a răspuns:

Pai iPhone 7/8 au acelasi procesor si sunt mai performante ca 6S si 6, si 5S/SE sunt bunicele daca ai memorie mare, pe de alta parte si S7 este bun, dar cu timpul iei virusi, o sa ai lag chestii trestii, pe iPhone este imposobil sa ai virusi, eu folosesc iOS si sunt mai multumit decat un Android cu virusi dupa 8 luni