| iustinul78 a întrebat:

Daca mi-am zgaraiat foarte tare ecranul telefonulului, dar touch-ul merge fara nicio problema, ce trebuie sa cumpar mai exact ca sa il inlocuiesc?(A3 2017)

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mergi și întreabă la o clinică gsm, poate ai noroc și trebuie schimbat doar ecranul.

| Sekim a răspuns:

Salut
Daca s-a zgariat doar ecranul, inseamna ca doar ecranul trebuie schimbat.
Aici nu sunt sigur daca este cazul la telefonul tau, dar, la unele cand schimbi ecranul se schimba si display-ul.