| Catalin_Alexandru_2000_5Mb0 a întrebat:

Detin un j3 2016 si cred ca incarcatorul numai este bun, il incarca foarte greu pe telefon, daca folosesc un incarcator de j5 2017 ii ard bateria cumva? Va rog seriozitate. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Cum sa folosesti incarcator din 2017 daca tu ai telefon din 2016?, ..ai innebunit? de unde dracu va vin intrebarile astea stupide, nu stiu.

| Catalin_Alexandru_2000_5Mb0 explică (pentru mudokins78):

Usor cu limbajul acesta, daca ma crezi atat de prost poti verifica ca mufa de la un incarcator j5 2017 merge la tel j3 2016

| AlexDarius3 a răspuns:

Foloseste incarcatorul care a venit cu telefonul si inchide ferestrele de pe fundal. Eu am un j3 2016 si cand il lasam peste noapte incarcat 100% dimineata il vedeam la 82% sau ceva de genul si solutia a fost sa inchid toate ferestrele de pe fundal care mancau din baterie in timp ce se incarca.