| AliLina2 a întrebat:

imi puteti spune top site-uri pline de virusi? Am un telefon mai vechi si un antivirus creat de mine si as vrea sa vad cum se descurca..deci,vreau cele mai virusate site-uri, nu conteaza ca m-i se blocheaza telefonul..multumesc!

1 răspuns:
| TheVirtuoso a răspuns:

Doar da clic pe reclama cu am găsit un virus pe telefonul tău sau pe cea cu ai castigat un iphone.Sau poți descărca ultima versiune de km spico aia m-a făcut să reinstalez windows-ul...