| StoienicăSorin a întrebat:

merita sa îmi iau un Samsung galaxy s3 Neo? M-am uitat la multe reviewuri cu el si îmi place cum se mișca si îmi si place designul. Deci merita. Dau funda

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Eu zic ca se merită, e un telefon bun, dar ai grijă să îi cumperi o husă care să îi acopere ramă deoarece se ia cromul repede, îi pui folie și husa bumper și n-ai probleme.

| Sufletzelll a răspuns:

S3 neo e versiunea cu 1.5gb ram, se merita. Are fratele meu unul si joaca aproape orice pe el, si fifa 15. La performanta e bun

| AnneLias a răspuns:

Am avut eu si dupa o luna deja mi s-a stricat...desi nu ii facusem nimic sa il deteriorez, cand l-am dus la reperat avandu-l in garantie, l-am primit la fel, cei de la garantie nevoind sa mi-l repare, cica avea display-ul condorsionat doar camera era buna...nu-mi inchipui cum dupa o luna nefacandu-i nimic gresit s-a duslaughing si luat nou, in fine acum depinde si de noroc, el asa este un telefon bunicel, camera buna etc.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Salut, din prima îţi spun că dacă ţi s-a pus pata pe telefon oricum îl cumperi şi nu ţi cont de sfatul meu dar totuşi.Da, merg jocurile pe el eu i-am cumpărat fratelui meu de 5 ani o tabetă cu 400 lei şi deşi e super ieftină merge asphalt 8 perfect şi cam toate jocurile, la fel şi pe s3. Dar şi s3 ca şi tableta lu fratimiu sunt slabe la componete o să se strice bateria în câteva luni de nu te ţine nici până la prânz şi face figuri se tot închide şi are un lag îngrozitor. Am cumpărat două unul mie şi unul prietenei mele al meu în 3 luni nu a mai mers deloc iar al ei încă merge dar cu greu mare şi face figuri şi un lag îngrozitor. Deci te sfătuiesc să aştepţi şi să îţi iei un model mai nou dar care să merite pentru că din păcate s3 nu e foarte reuşit. Baftă în căutarea ta.

| lukyman a răspuns:

Da are sotia mea un s3 neo si sa stii ca e un telefon chiar super raportat la calitate-pret...se misca chiar bine un singur lucru te-as sfatui sa ii cumperi o husa de preferabil silicon sunt extrem de pretentioase la contactul cu solul D