| sadass a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou, dar nu stiu care. Am ajuns la doua telefoane : Iphone 6(pentru ca ar fi primul meu iphone) si Sony Xperia z3(pentru ca acasa am un playstation4). Care merita?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Amandoua sunt telefoane elegante, dar eu as opta pentru IPhone 6, din 2 motive:
1.Este primul tau IPhone si esti curios.
2.Device pentru gaming ai consola, nu-ti mai trebuie si telefon, nu ca pe IPhone nu te poti juca jocuri dar nu la fel ca pe Z3.

Bafta

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

De ce nu ai ajuns si la un Samsung sau LG?
Sony xperia nu am avut, nu pot da cu o parere despre el dar nu e asa populat.
Iphone 6 te vei plictisi de el dupa cateva zile, faci 2-3 poze cu retrica si iti blestemi zilele ca te chinui sa pui un joc de pe net si nu merge laughing
Mergi pe un s5 sau un LG g3, performante mari.

| mdaria a răspuns:

Iphone 6 - e imbunatatit! happy